GEMAR Wiesława Gwardecka jest firmą rodzinną. Podstawą naszej działalności jest handel hurtowy kamieniami szlachetnymi  i półszlachetnymi na terenie całej Polski. W związku z licznymi zapytaniami o możliwość zakupu kamieni otworzyliśmy e-sklep dla Klienta indywidualnego. Oferujemy również usługi w zakresie identyfikacji kamieni jubilerskich i ich certyfikacji przez gemmologa z  dyplomem Międzynarodowego Instytutu Gemmologicznego w Antwerpii / IGI /. Posiadamy dobrze wyposażone laboratorium. >>>zobacz laboratorium>>>

W pracy łączymy pasję do zgłębiania nieprzebranej różnorodności świata minerałów z ich wewnętrznym mikrokosmosem zdradzającym tajemnice warunków i miejsca, w jakich przyszło mu kształtować swe oblicze w ciągu milionów lat  z możliwością nawiązywania długoletnich wspaniałych relacji z naszymi Klientami. Daje nam to ogromną energię do ciągłego rozwoju i otwarcia na nowe wyzwania. Współpracujemy ze sprawdzonymi i zaufanymi szlifierniami kamieni szlachetnych z Azji  co pozwala nam na kreowanie oferty z najniższymi cenami w stosunku do jakości produktów. Wymieniamy swoje doświadczenia w zakresie gemmologii i handlu z przyjaciółmi z całego świata, w wyniku czego jesteśmy na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi metod poprawiania kamieni, identyfikacji pojawiających się na rynku jubilerskim imitacji i syntetyków, nowo odkrytych minerałów oraz nowinek technologicznych.

Naszym Klientom zapewniamy pomoc w zakresie dokonywanych u nas zakupów i negocjujemy dla nich korzystne ceny towaru, który zamawiają z wyprzedzeniem (kalibrowane serie, poszukiwane okazy).

W przypadku zainteresowania asortymentem nie występującym w ofercie sklepu lub w razie zapotrzebowania na większe ilości towarowe – klient proszony jest o bezpośredni kontakt z firmą. >>>KONTAKT<<<

Dokładamy najwyższej staranności i z profesjonalizmem dążymy do zapewnienia Państwu satysfakcji z dokonywanych zakupów. Wiemy jak cenne w tej branży jest zrozumienie potrzeb naszych odbiorców, dlatego w sposób indywidualny i elastyczny podchodzimy do każdego zamówienia. Nie zapominamy przy tym o terminowości oraz przejrzystości pracy, co pozwala z każdą nową transakcją pracować na Państwa szacunek i zaufanie.